Kontakt oss

Ina Johannesen

Administrerende direktør
E-post: ina@ekebergparken.com
Mobil: 97 56 71 65

Thies Nottlemann

Driftsansvarlig
E-post: thies@ekebergparken.com
Mobil: 97 56 09 24

Elin Bjølmer

Administrasjonsansvarlig

E-post: elin@ekebergparken.com

Mobil: 90 50 70 32

Camilla von Køppen

Kurator formidling, ansvarlig for barnas eget aktivitetshus, Hakkespettene

E-post: camilla@ekebergparken.com

Margrethe Lømo

Kurator formidling, ansvarlig for samarbeid med DKS, Oslo Kommune og Utdanningsetaten

E-post: margrethe@ekebergparken.com 

Sonia Pardo

Butikkansvarlig

E-post: sonia@ekebergparken.com 

Mobil: 99 74 98 66